Služby

Poskytujeme komplexní služby finančního plánování a poradenství pro rodiny a jednotlivce. Vyslechneme vaše přání, projdeme s vámi finanční situaci a zajistíme spoření či jiné produkty tak, abyste dosáhli na své sny.

Vyznat se v džungli smluv a produktů je pro většinu lidí náročné. Proto se může stát, že i když uzavřete na první pohled výhodnou smlouvu, ve skutečnosti platíte peníze zbytečně. V rámci finančního poradenství provedeme revize Vašich stávajících smluv, pojistných limitů u pojistek, úrokových sazeb u úvěrů a dalších ujednání. Umožníme vám získat výhodnější podmínky. Máme přístup k široké škále neveřejných nabídek, ale především komplexní přehled o trhu.

Jak pracujeme?

Analýza
Základem úspěšné spolupráce je detailní analýza stávající situace klienta.
Prezentace
Klientovi připravíme řešení na míru, zkontrolujeme stávající produkty a zajistíme jejich aktuálnost.
Realizace
Zařídíme vše za vás – připravíme všechny změnové formuláře a pohlídáme, aby vše proběhlo tak, jak má.
Servis
Výsledkem naší práce je vaše úspora a rozpočet v kladných číslech. Proto si neúčtujeme žádnou hodinovou taxu ani jiné poplatky.

Finanční plán

Naší nejdůležitější službou je právě Finanční plán. Finanční plán vytváříme na míru každému klientovi a v průběhu let přizpůsobujeme životním změnám. Naší filozofií je vybrat na trhu vhodné nástroje a ty pak přizpůsobit vašim plánům. Cílem finančního plánu je posunout vás k dlouhodobé finanční nezávislosti.

Více o finančním plánu

MyPlann

Součástí naší služby je také osobní portál každého klienta. Stalo se vám někdy, že jste nemohli najít některou ze svých smluv v šanonech? Nebo že jste zapomněli, kdy má výročí Vaše zákonné pojištění auta? Díky unikátnímu portálu MyPlann máte vše na jednom místě. Najdete zde všechny své smlouvy, dokumenty, stavy účtů i termíny našich servisních schůzek.

Klientský portál