Reality

Pořízení vlastního bydlení je klíčová investice v životě každého z nás. Investice, která má většinou dlouhodobý dopad na vše, co nás potká. Práce, děti, rodinné zázemí, přátelé, naše koníčky, sportovní aktivity – to celé se zpravidla váže na místo, kde bydlíme. Proto vybírejte pečlivě. Nespěchejte s výběrem a raději vše pečlivě připravte. Pokud se rozhodnete svůj záměr konzultovat s odborníky – jste tu správně!

 

Na co se připravit?

Prodej bytu zděděného po prarodičích, koupě úplně nového bytu od developera, nebo výběr ideálního pozemku ke stavbě vašeho vysněného rodinného domu. Situací je nespočet a tak nelze přesně říct, na co vlastně můžete narazit. Většinou svým klientům pomáháme v těchto případech:

 1. hledání nejlepší nemovitosti ke koupi,
 2. komunikace s realitními kancelářemi a makléři,
 3. vyjednání nejlepší ceny,
 4. příprava nemovitosti k prodeji,
 5. příprava smluv u advokáta,
 6. kontrola technického stavu nemovitosti, řešení právních komplikací,
 7. komunikace s bankami a vyjednání nejlepší sazby pro vás, atd.

 

Koupě ani prodej nemovitosti není nic jednoduchého. Proto se svěřte nám a my vás celým průběhem rádi provedeme až do úspěšného cíle. Právě tyto nadstandardní služby nám tvoří tu nejlepší pověst na Moravě.

 

Finance a reality pod jednou střechou

Jsme mladí, draví a jdeme s dobou. Mimo standardní cesty s našimi klienty komunikujeme prostřednictvím Facebooku a Instagramu. Ano, přesně tak. Umíme bám prodat byt nebo sehnat požadovaný dům i touto cestou. Abychom vám ušetřili ještě více času, nenutíme vás chodit k nám několikrát týdně do kanceláře. Vždyť je dnes možné vše vyřešit po telefonu nebo prostřednictvím videohovoru. Špičkový servis na vysoké úrovní je pro nás samozřejmostí. A protože víme, že s bydlením neodmyslitelně souvisí i finance, vše jsme pro vás nachystali pod jednu střechu.

 

                               

 

 

Proč prodat nemovitost s Explicit Reality

OCENĚNÍ VAŠÍ NEMOVITOSTI

Přemýšlíte o prodeji vaší nemovitosti? Nevíte, jakou má vaše nemovitost aktuální hodnotu? Aspektů, které ovlivňují cenu nemovitostí je mnoho a vy určitě nechcete prodat pod cenou. Proto si u nás cenu ověříte v tržní cenové mapě a hned víte, na čem jste.

 

DATABÁZE POTENCIÁLNÍCH KUPCŮ

Už 9 let nám klienti věří při sestavování jejich finančních plánů. Za tu dobu spravujeme a pravidelně servisujeme více než 6.000 klientských kontaktů ve Zlíně a okolí. Právě v této databázi se vaše nemovitost zobrazí jako první. Navíc každý z našich klientů má ve svém okolí někoho, kdo právě shání byt, dům nebo pozemek. Celý proces je tedy snazší a vy máte prodáno dříve, než jste čekali.   

 

ZÁLOHA NA KUPNÍ CENU

Našim klientům nabízíme zálohu až do výše 300.000 Kč dokud vaši nemovitost neprodáme!

 1. Dostanete část peněz z prodeje své nemovitosti ještě dříve, než se prodá.
 2. Sladíme ukončení úvěru s prodejem nemovitosti – neplatíte dvakrát.
 3. Zálohu od nás můžete ihned použít pro vlastní potřebu.

 

ŠPIČKOVÉ SLUŽBY A SERVIS PRO VÁS

 1. Připravíme videoprohlídku vaší nemovitosti – k prodeji dochází až 3x rychleji než u běžného nafocení.
 2. Zařídíme kompletní homestaging – uklidíme, posekáme trávu před domem nebo vymalujeme (bude-li to nutné). První dojem potenciálního kupujícího je totiž velmi důležitý.
 3. Nemáte-li čas, o všechno se postaráme my. Na základě plné moci vás budeme zastupovat po celou dobu až do podpisu kupní smlouvy.
 4. Inzerovat budeme nejen na běžných realitních serverech, ale navíc využijeme i sociální sítě – na Facebooku a Instagramu dnes lidé tráví 2 – 3 hodiny denně, tak proč by si přes něj nekoupili právě vaši nemovitost?
 5. Díky tomu vaši nemovitost prodáme rychleji a za vyšší cenu než ostatní.

 

Proč koupit nemovitost s Explicit Reality

PRODÁVÁME PROVĚŘENÉ NEMOVITOSTI

Právní oddělení kontroluje každou nemovitost, kterou prodáváme. Časté chyby a komplikace vznikají na katastru nemovitosti nebo na straně prodávajícího, který nemovitostí ručí nějaké bance. Ověřujeme také technický stav nemovitosti a tak vás můžeme upozornit na případné komplikace v budoucnu.

 

NABÍDKA VÝHODNÉ KOUPĚ

Naším cílem je klientům zprostředkovávat nadstandardní servis. Proto vám můžeme nabídnout i speciální nemovitosti – dražby, privatizace, exekuce a další neveřejné nabídky. Zpravidla ušetříte 20 – 30% na kupní ceně nemovitosti.

 

ZASTUPUJEME VÁS - KUPUJÍCÍHO

V pozici kupujícího je vaším cílem koupit co nejlevněji. Explicit Reality vás zastupuje i v komunikaci s cizí realitní kanceláří. Nemusíte se s nikým dohadovat a vymýšlet složité kličky. Prostě to necháte na nás! S makléřem od konkurence vše vyřešíme a když vám vyjednáme slevu, tak nám z ní 10 % necháte jako odměnu za naši práci.

 

Řešíme také exekuce, dědické řízení, vypořádávání majetku, výkupy nemovitostí za 100 % tržní ceny, rekonstrukce domů, bytů a spoustu dalších služeb k vaší spokojenosti.

 

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

EXPLICIT REALITY

www.explicitreality.cz

info@explicitreality.cz

Tel.: 773 022 220