Lenka Kápičková

Slovo člověka

„Tajemství životního úspěchu a štěstí není v tom, co děláš, ale jak to děláš. Ne v tom, co vidíš, ale jak se na to díváš. Ne v tom, co Ti přináší nebo odnáší život, ale jak dokážeš prožít každý jeho okamžik. O štěstí nebo neštěstí člověka nikdy nerozhoduje co, ale jak.“ ​- Jan Tříska
A takto se chovám jak v osobním životě, tak i ke svým klientům. Nezáleží, že dělám finančního poradce, ale že vše dělám tak, jako bych daný produkt zakládala sama sobě nebo své vlastní rodině.

  1. +420 730 820 075
  2. lenka.kapickova@explicitinvest.cz
1Odkud pocházím

Pocházím z východních Čech, z města v podhůří Orlických hor s názvem Dobruška.

2Jak vnímám svou práci

Působím na pozici hypoteční specialistky pro naši kancelář a svou prací chci lidem pomoct zlidštit někdy složitý svět financí, hypoték apod.

3Jak se u mě projevuje mé znamení

Jsem narozena ve znamení Střelce, přičemž jakožto žena ve Střelci jsem nezávislá, intuitivní, originální, vizionářská a obvykle mám velké plány. Střelci mají nos na nové příležitosti a jdou štěstí vstříc. Důkazem tohoto může být mj. můj projekt Obrázková hypotéka.

4Proč pracuji ve financích?

Dříve jsem si neuměla pomalu ani založit běžný účet a byla celkově závislá na partnerovi. Postupně mi ale došlo, že pokud porozumím finančnímu světu, nemusím být na nikom závislá a nikdo mne nebude moct ošidit. A tak jsem se vzdělávala a začalo mě to bavit..A poté jsem se o vše chtěla podělit i se svými klienty a tak trochu je bránit před nekalými praktikami jiných finančních poradců.

5Mé záliby

Mezi mé záliby patří zahrádka, luštění křížovek...ne, sranda :) ráda se chodím odreagovat do fitness, přečtu nějakou zajímavou knihu o osobním rozvoji, ráda si kreslím, vzdělávám. Svůj volný čas nejradši trávím se svou rodinou nebo s psíkem, to je nejlepší terapie.

6Čeho chci svou prací dosáhnout

Chci převést bankovní hatmatilku do lidštiny a aby moji klienti svým financím rozuměli. Abychom společně dosahovali finančních cílů v budoucnosti, abychom s klidem v noci usínali s pocitem, že jsou zajištěni pro případ nenadálých situací. Je to o vzájemné spolupráci a své klienty vnímám spíše jako své přátele spíš než jako "klienty".

7Oblíbené místo pro schůzku

Ráda se scházím v místních útulných kavárničkách - např. Zlínský Kafec, Golden Café, Kafírna Zlaté zrnko. Takováto prostředí jsou neutrální a zároveň evokují pohodu, uvolněnost. A přesně takto chci, aby se moji klienti cítili.

8Kdo mě v životě nejvíce ovlivnil

Můj tatínek, který mi kladl na srdce, ať si jdu za svými sny a zároveň ať jsem prospěšná lidem. Tatínek mj. dělal navigační systémy do letadel a práce mu dávala smysl, protože chtěl tímto zachránit lidské životy. Moc si ho vážím.

9Můj typický klient

Můj typický klient je spokojený klient, který ví, proč má dané finanční produkty a čeho díky nim dosáhne nebo co má díky nim zajištěno.