Rostislav Richter

Slovo člověka

,,Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.” - Steve Jobs

  1. +420 776 663 627
  2. rostislav.richter@explicitinvest.cz
1Odkud pocházím

Narodil jsem se v Olomouci. Po tom, co moje matka dokončila lékařskou fakultu, jsme se celá rodina přestěhovali do Havířova - města horníků. Právě v Havířově a okolí působím doposud.

2Jak vnímám svou práci

Svou práci vnímám jako velkou výsadu a zároveň výzvu. Přirovnal bych ji spíše k životnímu stylu. Když chce být člověk nejlepší, stojí to velké úsilí. Prakticky pořád se musím vzdělávat, abych držel krok s rostoucími požadavky klientů. Zároveň svou práci vnímám jako velkou zodpovědnost.

3Jak se u mě projevuje mé znamení

Jsem narozen ve znamení Panny. Jsem perfekcionista a velký pedant... Má příprava na schůzku zahrnuje důkladné zjištění všech dostupných informaci a při samotném jednání pak vystupuji racionálně a pragmaticky.

4Proč pracuji ve financích?

Už jako profesionální atlet jsem měl rád výzvy. To mi zůstalo. Změnilo se jen to, že dnes přeskakuji vyšší laťku už jen obrazně. Laťka jsou pro mě moji klienti a služby, které jim jsem schopný poskytnout.

5Mé záliby

Mezi mé záliby patří sport, cestování a fotografování

6Čeho chci svou prací dosáhnout

Mým cílem je svoboda.

7Oblíbené místo pro schůzku

Nemůžu říct, že mám oblíbené místo. Vždy se snažím vyhovět klientovi. Já jsem profesionál a záleží mi na tom, aby se cítil příjemně především klient.

8Kdo mě v životě nejvíce ovlivnil

Lidi, kteří mě v životě ovlivnili a byli mým vzorem je opravdu mnoho. Rád bych zmínil alespoň dva. První je můj trenér atletiky a skoku do výšky - pan Jaroslav Bába. Druhého jsem bohužel neměl čest poznat osobně - génius Steve Jobs.

9Můj typický klient

Mým typickým klientem je člověk ve věku 25 - 35 let, kteří řeší nové bydlení pro svou rodinu.