Viktor Jurčík

Slovo člověka

Ke každému klientovi přistupuji profesionálně a individuálně. Při mé práci mi záleží na vybudování vztahu s klienty. Důvěra je klíčová pro dlouhodobou spolupráci a spokojenost.

  1. +420 777 173 760
  2. viktor.jurcik@explicitinvest.cz
1Odkud pocházím

Pocházím z Újezdu - malé vesničky, která se nachází pod Vizovickými vrchy. Již několik let ale žiji ve Zlíně.

2Jak vnímám svou práci

Moje práce je pro mě posláním. Chci změnit to, jak Češi přistupují k práci finančního poradce a celkově i k oboru finančního poradenství. S rostoucí profesionalizací celého oboru se vnímání naší práce značně lepší. Já k tomu chci dopomoct.

3Jak se u mě projevuje mé znamení

Jsem střelec. V práci se to určitě projevuje mou vervou a odhodláním udělat vždy maximum, co je v mých silách. Hledám řešení tam, kde jiní už cestu nevidí.

4Proč pracuji ve financích?

Začal jsem po ukončení střední školy - Obchodní akademii ve Zlíně. Cesta financí a obchodu pro mě byla volbou pro ziskání praxe v oboru.

5Mé záliby

Mezi mé záliby patří především cestování po Jižní Asii a volný čas s rodinou a přáteli. Jsem vášnivý motorkář. Relaxuji také tak, že občas bavím lidi jako DJ.

6Čeho chci svou prací dosáhnout

Svou prací bych rád zvýšil finanční gramotnost v České republice a pomohl tak spoustě lidí ke zlepšení životní úrovně. Mým cílem je vybudovat firmu se silným postavením na českém trhu.

7Oblíbené místo pro schůzku

Nejraději se s klienty potkávám ve své kanceláři. Ale také mi vyhovuje využít přijemného prostředí a neformálního posezení někde u dobré kávy.

8Kdo mě v životě nejvíce ovlivnil

Nedá se říct, že by mě v životě ovlivnila jen jedna osoba. V každé fázi mého podnikání to byl někdo jiný. Určitě mě ovlivnilo to, že jsem vyrůstal v rodině, kde táta a děda podnikají.

9Můj typický klient

Nejčastěji jsou mými klienty právě podnikatelé. Ať už drobní živnostníci nebo majitelé středních a velkých podniků. Rád ale pracuji i s rodinami, kde hledám komplexní řešení jejich situace a stanovujeme plány do budoucna.